Slide المان المان ماشین آتش نشانی | آتش مهاران نوین آریا ماشین آتش نشانی | آتش مهاران نوین آریا المان المان مثلث المان المان لوگو آتش مهاران | لوگو آتش مهاران نوین آریا REPAIRS المان
تجهیزات تخصصی آتش نشانی و ایمنی آتش مهاران نوین آریا
جداکننده
ماشین های آتش نشانی امداد و نجات | ماشین آتش نشانی نیمه سنگین آتش مهاران
تجهیزات تخصصی آتش نشانی و ایمنی آتش مهاران نوین آریا
مثلث

گارانتی تجهیزات آتش نشانی

گارانتي تجهیزات آتش نشانی موجب اطمينان مصرف كننده از کیفیت و سلامت خدمات می گردد که در حوزه تخصصی تولید و تعمیرات ماشین های آتش نشانی این موضوع اهمیت دو چندان دارد . لذا شرکت آتش مهاران نوین آریا به پشتوانه بیش از 14 سال فعالیت صادقانه نسبت به صدور گواهینامه گارانتی تجهیزات آتش مهاران اقدام نموده است و کلیه مشتریان عزیز می توانند از خدمات ارزنده گارانتی بهره مند شوند. برای آگاهی از شرایط بهره مندی از گارانتی تجهیزات آتش مهاران با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید. شما با خرید تجهیزات و ماشین های آتش نشانی سنگین ، نیمه سنگین و امداد و نجات از خدمات تخصصی و ویژه گارانتی آتش مهاران بهره مند می شوید .مفتخریم همگام با شرکتهای معتبر جهانی در ارائه خدمات تخصصی تجهیزات آتش نشانی در حال ارائه خدمت هستیم.

ماشین نیمه سنگین آتش نشانی آتش مهاران
ماشین های نیمه سنگین و امداد و نجات آتش مهاران نوین آریا
ماشین نیمه سنگین آتش مهاران | ماشین آتش نشانی
مثلث

خدمات گارانتی تجهیزات آتش نشانی

گارانتی و خدمات پس از فروش شامل انجام تعمیرات و ارایه سرویس در محل شرکت های خریدار و یا ارسال قطعات اصلی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.تعمیرات و خدمات پس از فروش برای انواع پمپ های آتش نشانی داخلی و خارجی توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه کاری با حداقل 15 سال سابقه کاری انجام می شود .

icon triangle min

تعمیرات در کوتاه ترین زمان

با توجه به الزام فعال بودن ماشین های آتش نشانی ، زمان تعمیر ماشین های آتش نشانی بسیار مهم است . لذا در گواهینامه گارانتی تجهیزات آتش مهاران ، ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن را به عنوان یک اصل در نظر گرفته ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را در کمترین زمان تقدیم حضور مشتریان عزیز کنیم..

icon triangle min

استفاده از قطعات اورجینال

از آنجایی که ماشین های آتش نشانی به طور مستقیم با نجات جان افراد جامعه ارتباط دارند، تعمیرات آنها اهمیت بالایی دارد. همچنین قطعاتی که برای خودرو های آتش نشانی استفاده می‌شوند نیز می‌بایست از کیفیت بالایی برخوردار باشند. مجموعه ی آتش مهاران نوین آریا با بهره مندی از بزرگترین تامین کنندگان ، قطعات اورجینال و با کیفیت را برای ماشین های آتش نشانی نصب می‌نمایند.