ماشین نیمه سنگین آتش نشانی آتش مهاران
جداکننده
مثلث

تعمیر و نگهداری انواع خودروهای آتش نشانی و امداد نجات

شرکت آتش مهاران نوین آریا با در اختیار داشتن کارشناسان و تکنسین های متخصص و توانمند توانسته است در زمینه نگهداری و تعمیرات خودرو های آتش نشانی علاوه بر ارائه خدمات مناسب و حرفه ای، با ارائه گارانتی خدمات به عنوان یک برند مورد اعتماد شناخته شود. اعزام تیم کارشناسی ، بازدید تجهیزات در محل کاربری ، ارائه خدمات مشاوره تخصصی و اجرای خدمات فنی در محل و یا کارخانه خود در راستای بهبود ، به روزرسانی و تعمیرات تجهیزات از جمله خدمات به مشتریان محترم می باشد.


خدمات شرکت آتش مهاران نوین آریا

شرکت ” آتش مهاران نوین آریا ” با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا همواره در تلاش برای رشد در مسیر توسعه و تعالی صنعت ایمنی و آتش نشانی کشور است و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه ساختارهای تخصصی و فناوری های نوین در زمینه اطفا حریق گام برمی دارد. با چنین رویکردی، تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته و ماموریت این شرکت به شرح ذیل معین شده است : طراحی و تولید انواع خودروهای امداد و نجات و آتش نشانی. راهبری ایستگاههای آتش نشانی صنعتی. بازسازی ، تعمیرات و بهینه سازی انواع خودروهای آتش نشانی. تحقیق، مشاوره و آموزش. شرکت آتش مهاران نوین آریا به عنوان شركت خصوصي در زمینه تولید خودروهای آتش نشانی و امداد و نجات، ارائه خدمات فنی و مهندسی و تولید تجهیزات آتش نشانی و ایمنی فعالیت مستمری دارد. 

تولید کننده نمونه کشوری

ارزش های اساسی در آتش مهاران نوین آریا با کسب گواهینامه ها و نشان های بزرگ تعریف نمی شود ولی شرکت آتش مهاران به عنوان یکی از تولید کنندگان نمونه کشوری ، همواره جایگاه ویژه ای دارد و با افتخار آماده ارائه بهترین خدمات ومحصولات است .

مثلث

857 پروژه موفق

اجرای پروژه های موفق در سازمانها و صنایع دولتی و خصوصی در حوزه های مختلف مدیریت بحران و امداد و نجات ، آمیخته ای از تجربه و علم را به نمایش گذاشته است . امیدواریم همچون گذشته پاسخگو باشیم.

مثلث

14 سال سابقه درخشان

شرکت آتش مهاران نوین آریا با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در عرصه طراحی و تولید انواع خودروهای آتش نشانی و همچنین تجهیزات آتش نشانی به عنوان یک برند قابل اعتماد و پاسخگو شناخته شده است .

مثلث

تامین نیروی متخصص ایمنی و آتش نشانی

با توجه به نیاز و شرایط بهره برداری از خودرو ها و ایستگاهای آتش نشانی مشتریان ، شرکت آتش مهاران نوین آریا تجربه مشاوره و تامین نیروی انسانی متخصص ایمنی و آتش نشانی مورد نیاز مجموعه ها را دارا می باشد. 

تامین نیروی متخصص ایمنی و آتش نشانی
تامین نیروی متخصص ایمنی و آتش نشانی | آتش مهاران نوین آریا
جداکننده
مثلث

آموزش تخصصی

آموزش افراد علاقمند و فعال بمنظور كمك به حوزه عملیات از طریق آموزش آتش‌نشان های داوطلب در دپارتمان تامین نیروی متخصص ایمنی و آتش نشانی آتش مهاران نوین آریا انجام می شود . شرکت آتش مهاران نوین آریا آماده همکاری و ارائه خمات به ارگانها و سازمانهایی است که نیازمند افزایش توان علمی و عملیاتی نیروی انسانی متخصص حوزه عملیات از طریق ارائه دوره‌های حرفه‌ای كارآموزی برای به روز نگهداشتن اطلاعات فنی مدیران، كارشناسان و كاركنان به کمک آموزش‌های بازآموزی، نوآموزی ضمن خدمت و تامین نیروی متخصص می باشد .

بازسازی و نوسازی ماشین های آتش نشانی | آتش مهاران نوین آریا
مشاوره تخصصی آتش مهاران نوین آریا
جداکننده
مثلث

مشاوره تخصصی

همکاری در اجرای طرح های تحقیقاتی و پژوهشی و همچنین راه اندازی سایت های آتش نشانی و تجهیز آنها، به عنوان یکی از خدمات راهبردی آتش مهاران نوین آریا در خدمت صنایع ، سازمانها و ارگانهایی است که نگاهی تخصصی به موضوع ایمنی و امداد و نجات دارند .

عرضه تجهیزات آتش نشانی و ایمنی

با توجه به ظرفیت های دانش بنیان آتش مهاران نوین آریا که از همکاری بین صنعت و دانشگاه نشات گرفته است ، این شرکت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان معتبر تجهیزات آتش نشانی در سطح کشور معرفی نموده است . کیفیت به عنوان اصلی ترین شاخص تجهیزات آتش نشانی همواره به عنوان یک ارزش در آتش مهاران نوین آریا دنبال شده است .

تجهیزات اتش نشانی اتش مهاران نوین آریا
جداکننده


بازسازی و نوسازی انواع خودرو های آتش نشانی 

در قسمت تعمیرات و بازسازی شرکت آتش مهاران نوین آریا ، کلیه قسمت های فرسوده و آسیب دیده سیستم آتش نشانی بازسازی و تعویض می شود. همچنین در صورت تمایل مصرف کننده سیستم های جدید جایگزین سیستم های قدیمی شده و خودرو آتش نشانی بصورت یک خودرو جدید و آماده ارائه خدمت خواهد شد.

عرضه تجهیزات آتش نشانی و ایمنی | آتش مهاران نوین آریا
جداکننده
مثلث

طراحی و تولید در سطح تجهیزات تخصصی

با گسترش صنعت، ایمنی در محیط کار و زندگی اهمیت بسیاری پیدا کرده است. شرکت آتش مهاران نوین آریا در واحد تحقیق و توسعه خود نسبت به طراحی و تولید تجهیزات تخصصی آتش نشانی و امداد و نجات اقدام می نماید . 

بازسازی و نوسازی ماشین های آتش نشانی | آتش مهاران نوین آریا
بازسازی و نوسازی ماشین های آتش نشانی | آتش مهاران نوین آریا